Hoewel ik even niks op de blog heb geschreven over mijn sollicitatieactiviteiten, zat ik zeker niet stil. Oké, ik heb even wat minder sollicitatiebrieven geschreven omdat ik in een procedure zat waarbij ik het uiteindelijk toch niet werd, maar ik kan ook een paar successen melden.
‘Helaas, ik heb slecht nieuws voor je’, klonk het net aan de telefoon. En ik wist natuurlijk wat er ging komen, de zoveelste afwijzing. Maar ik kwam wel heel ver! Uit 200 brieven kozen ze mijn sollicitatie uit en ik mocht twee keer op gesprek komen. Er waren er nog drie over waar ze een keuze uit moesten maken. Het was moeilijk, ik was een goede kandidaat, maar ze waren bang dat ik te snel uit de functie zou groeien. Eerlijk is eerlijk, dat gevoel had ik zelf ook. Maar ik wil dolgraag weer aan de slag en het was een mooi begin geweest. Ik voel me dus toch een beetje verdrietig en probeer dit bericht om te buigen naar positief nieuws. Ik ben namelijk wel uitgekozen, was een goede kandidaat en gesprekspartner en ze verwachten blijkbaar veel van me. Nu nog een baan vinden waarin ik dit ook kan laten zien!
Het is trouwens erg fijn om te merken dat er allemaal mensen met me meedenken. Ik heb al meerdere vacatures doorgestuurd gekregen van familie, vrienden en zelfs mensen op facebook die ik nauwelijks ken. Dus ook hier, dankjulliewel!
Deze periode zonder werk brengt me overigens meer mooie dingen. Ik heb me aangesloten bij de facebook-groep van mijn communicatieopleiding bij van der Hilst. Ik deed mee aan een leuke prijsvraag (Waarom ben jij een doenker?) en won daarmee de vakinhoudelijke glossy CommunicatieNU. De vele essays, reportages, columns en verhalen uit de praktijk hebben me al vele uurtjes leesplezier gegeven. Een mooie manier om mijn vakgebied op de voet te blijven volgen.
Op dezelfde facebook-groep werden kaartjes weggegeven voor PRofessium, een bijeenkomst met twee inspirerende sprekers uit het communicatievakgebied: Betteke van Ruler en Peter Knoers. Ik won een kaartje en ben er op 28 mei bij. Ik heb er helemaal zin in!
Daarnaast heb ik nu natuurlijk veel vrije tijd. Wat ik daar mee doe? Ik ben bijna klaar met een film van onze reis naar Zuid-Amerika. Dat heeft me inmiddels heel wat monteeruurtjes gekost en ik heb me daarvoor verdiept in programma’s als Sony Vegas Pro en Sony DVD Architect Pro. Ik ben tussendoor ook nog ‘even’ een week naar Toscane in Italië geweest met mijn schoonfamilie om hun 40-jarig huwelijk te vieren. Daarnaast ga ik minstens twee keer per week naar mijn verzorgpony Fralla en geef af en toe les aan de nieuwe bijrijdster met toevallig dezelfde naam, Milou. Ik doe het huishouden, de boodschappen en sta veel in de keuken om lekkere maaltijden te koken. Mijn ouders vinden het ook wel fijn dat ik nu zoveel tijd heb, want dan kan ik misschien eens mijn oude kamer komen opruimen… En ik heb nu ook eindelijk tijd om vaker te bloggen!

3 pings