Het beloofde een buiige dag te worden, maar de weerman had het gelukkig niet helemaal bij het rechte eind. ’s Nachts was er sneeuw gevallen maar verder was het eigenlijk een frisse, prachtige, zonnige dag. Vol goede hoop fietste ik naar Fralla om de stal uit te mesten en ook om weer eens lekker te gaan rijden. De teleurstelling was dan ook groot toen bleek dat de bak grotendeels vol lag met sneeuw. Aangezien Fralla net de dag ervoor hoefijzers had gekregen, kon ik daar dus niet rijden (sneeuw vermengt zich met de bakinhoud en gaat dan vast zitten tussen de ijzers). Maar dankzij Sandrina, de eigenaar van Fralla, heb ik een heerlijk buitenritje kunnen maken.
Fralla had uiteraard teveel energie en dat was dan ook te merken aan haar grote, snelle stap. Ik werd heerlijk heen en weer gewiegd in het zadel en Sandrina kon op de fiets zonder stil te vallen meefietsen. Het was ook wel weer een beetje spannend om naar buiten te gaan. Fietsers, joggers, een boot…Fralla stopte regelmatig om met opgeheven hoofd haar ogen uit te kijken. Maar misschien nog wel het meest eng waren een tractor (2x gepasseerd) en slootjes langs de weg… Toen veranderde haar stevige stap in gedribbel en dat zit toch ietsje minder ontspannen. Al met al was het toch een heerlijke rit waarbij we onze band weer ietsje sterker is geworden. Inmiddels rij ik alweer één jaar en acht maanden op haar!
Eenmaal heelhuids terug hebben we samen nog een kop thee gedronken terwijl Fralla door de paddock heen rolde. Ik hoop dat er nog veel mooie buitenritten volgen in 2013.
Meest recente foto’s van Fralla (januari 2012)
